19 Temmuz 2012 Perşembe

Çocuklar Gibi Şendik...

   Dersin ortasında Ece Abla 'nın " mısırcıı mısırcı " diyerek kendini dışarı atmasıyla atölyedekiler soluğu mısırcının yanında aldı ..
Anlatılan komik anılar ve kahkahalar eşliğinde mısırlar yendikten sonra atölye çalışmalarına geri dönüldü... Kalabalıkla birlikte mısır yemenin keyfi de bir başka oluyor ..

Dilşat Hanım , hızlı ama bir o kadarda titiz çalışarak kızının evine yeni ürünler yetiştiriyor.


Zarif ve tatlı Derya aramıza yeni katılmasına rağmen çok başarılı çalışmalar çıkarmaya başladı.Alisa 'nın sihirli kutu adını verdiği kutusu hakikaten ne kadar gizemli duruyorLeanne artık ülkesine dönüyor. Ona yaptığımız şarap çantasını görünce hem çok beğendi hemde çok duygulandı . Güle güle Leanne seni özleyeceğiz...


Atölyemizin hiperaktif , sevimli kızı Esra 'nın kayınvalidesine yaptığı peçetelik ve arkadaşına yaptığı mutfak panosu da bu hafta atölyede alkış alan ürünler arasına girdi..

Bu ara biraz tembellik ettim.

En kısa süredegörüşmek üzeree

                                                        Tuğçe

4 yorum:

 1. hepsı cok guzl herzamankı gıbı ama klasorlere bayıldım ılk klasorlerın beyazlatılması nasıl apıldı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenilerinz için çok teşekkürler. Yorumlarınız bizim için önemli. Plaid beyaz akrilik boyayı kıl fırcaya batırıp yağlı boya eskitme gibi eskitme yapıyoruz.

   Sil
 2. Çok keyifli blogunuz var. İşleriniz de harika, bundan sonra yaptıklarınızı kaçırmamak için takipçiniz oldum.Yeni işlerinizi merakla bekliyorum.

  YanıtlaSil
 3. Ben de artık takipçinizim harika işler yapmışsınız ellerinize, zevkinize sağlık...

  YanıtlaSil