19 Temmuz 2012 Perşembe

Çocuklar Gibi Şendik...

   Dersin ortasında Ece Abla 'nın " mısırcıı mısırcı " diyerek kendini dışarı atmasıyla atölyedekiler soluğu mısırcının yanında aldı ..
Anlatılan komik anılar ve kahkahalar eşliğinde mısırlar yendikten sonra atölye çalışmalarına geri dönüldü... Kalabalıkla birlikte mısır yemenin keyfi de bir başka oluyor ..

Dilşat Hanım , hızlı ama bir o kadarda titiz çalışarak kızının evine yeni ürünler yetiştiriyor.


Zarif ve tatlı Derya aramıza yeni katılmasına rağmen çok başarılı çalışmalar çıkarmaya başladı.Alisa 'nın sihirli kutu adını verdiği kutusu hakikaten ne kadar gizemli duruyorLeanne artık ülkesine dönüyor. Ona yaptığımız şarap çantasını görünce hem çok beğendi hemde çok duygulandı . Güle güle Leanne seni özleyeceğiz...


Atölyemizin hiperaktif , sevimli kızı Esra 'nın kayınvalidesine yaptığı peçetelik ve arkadaşına yaptığı mutfak panosu da bu hafta atölyede alkış alan ürünler arasına girdi..

Bu ara biraz tembellik ettim.

En kısa süredegörüşmek üzeree

                                                        Tuğçe

4 Temmuz 2012 Çarşamba

Bizz Geldikkk :)

Ece ablalar İspanya 'dan ben de Türkmenistan'dan döndük.

    Ece ablaların gezisi de benimki de hem iş , hem eğlence içeren çok faydalı gezilerdi ,süper anılarla geri döndük. Biz yokken atölyelerin düzenini , işleyişini koruyan canlarımız Nalan ablamıza ve Nazlı Pulatoğlu 'na  çoook teşkkürler.


    Devlet Halk Dansları olarak Türkmenistan ' a Türkiye Kültür Günleri için gittik. Çok güzel bir organizasyondu. Bizi çok güzel ağırladılar.                                  İlk akşam grup olarak sefaretimizdeki davete katıldık.


   Gittiğimiz her yapının içindeki varaklar ve kristaller bizi bir saray masalındaymışısız gibi hissettirdi :)Türkmenistan'dan sevgilerleee :)


Şimdidee atölyemize dönüyoruz ... Bakalımm neler neler yapıldııı :)
                   Ben yokken süper çalışmalar yapılmışş .. Herkesin ellerine sağlıkk ... Bugünlük bizden bu kadar . Yeni ürünlerle görüşmek üzeree sağlıkla kalınn ...
                                                                                                
                                                                                                  Tuğçe :)