24 Şubat 2013 Pazar

Hareketli, verimli ve mutlu geçen bir haftadan daha merhaba. Yaşadıklarımızın bir özetini sizlerle paylaşmak çok hoşumuza gidiyor. Siz de bizi takip edip, yorumlarınızı yazarsanız, bizi daha da mutlu etmiş olursunuz. Yeni paylaşımlara kadar, hadi buyrun seyrine...


 Annemden kalan bu yan sehpa, artık yeni bir desende, yeni bir sahip buldu. 


Uzun zaman sonra tekrar karşılaştığımız eski dostumuz Sevgi, sevimli köpeğiyle bizi ziyarete geldi. 
  Ceyda kızının doğum günü hazırlıklarını tamamladı. Son biten kutumuz da bu.

 Uzun süre ara veren Birsen hanım, gelir gelmez bir sürahiyi bitirdi bile. Sibel hanımın ziyareti bizi çok sevindirdi. Hoş sohbetiyle kalbimizde yer etti. Tekrar görüşmek ve paylaşmak üzere kendisini yolcu ettik.


Yoğun cumanın tanıkları....


 Aşçı Melek hanım ve yamağı Neda. Bize enfes iki sunum yaptılar. Kakaolu, tarçınlı ve cevizli kek ile, gül motifli enfes kurabiye. Ayrıntıları aşağıda göreceksiniz.


  Atölyede pasta üretimi... =) Sevgili Melek hanım. Tanışır tanışmaz içimiz ısındı size. Enerjiniz, samimiyetiniz, marifetiniz ve güler yüzünüz tüm atölyeyi sardı. Mutlu günlerde tekrar görüşmek dileğiyle, teşekkür ederiz.

     
          

 Bir tuğla çalışması harikası.

 Fotokopisi bile çok güzel çıktı. Eline sağlık Zeliha.

 Tuğla çalışması kardeşliği... =)
 Kurabiye kutumuz da tamamlandı. Eline sağlık Zeynep. Temiz işçiliğinden dolayı sana 10 puan. Pınar hanım kırdığı tombağını yapıştıramamış. Ama yerine harika 4 tombak daha yaptı. 

İşte onlardan bitmiş olanı: 


 Tiner eskitme


Sinem, boyadığı fillerin üzerine, kendi özgün desenlerini çalışacak. Sonucu merakla bekliyoruz.
Bakalım önümüzdeki hafta neler yapacağız. Sağlık ve mutlulukla kalın.

Nazlı1 yorum:

  1. Sevgili Ece Hanım;
    blogunuzu 3-4 yıldır ilgiyle takip ediyorum ve ahşap boyamaya sizinle,evde amatörce sizi takip ederek başladım :) evde sehpa,fiskos,kutu, çerçeve ne varsa boyuyorum :) inanın çok mutlu oluyorum. İstanbul'dayım ve inanın sizinle bir gün bir yerlerde tanışmayı çok isterim :) bilgilerinizden birebir faydalanmayı,güzel şeyler üretmeyi çok isterim :) bir gün tanışmak ümidiyle.. hilal..

    YanıtlaSil